Mojito

Kim jesteśmy ?

I dlaczego warto z nami współpracować?

Mojito. Agencja Kreatywna.

Jesteśmy kreatywną agencją interaktywną i brandingową. Projektujemy szczęśliwe marki - wyraźne, profesjonalne i z pomysłem. Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, które stają się realnym narzędziem sprzedaży i podnoszą wartość marki.

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Mamy misję i do jej realizacji podchodzimy całkiem serio. Chcemy umożliwić naszym klientom wyrównaną walkę na rynku oferując usługi porównywalne jakościowo do tych, na które mogą sobie pozwolić korporacje i duże firmy. Udowodniliśmy, że jest to możliwe. Chcesz wiedzieć jak - umów się z nami na kawę, porozmawiamy również o tym. Doświadczenie zdobywamy pracując już od 15 lat w branży

reklamowej na różnych stanowiskach po obu stronach barykady… Swego czasu każdy z nas był na Twoim miejscu i wiemy, z jakimi problemami może borykać się Klient szukający solidnej i rzetelnej agencji. Mieliśmy do czynienia z klientami największego kalibru i z firmami zagranicznymi. Organizowaliśmy ogólnopolskie akcje reklamowe, wprowadzaliśmy na polski rynek nowe produkty, projektowaliśmy marki od podstaw.

Spełnialiśmy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a teraz chcemy skorzystać z tego doświadczenia, wiedzy i umiejętności by tworzyć dla mniejszych, ale równie ważnych dla gospodarki firm - Takich jak Twoja. Poznaj nas bliżej i jeżeli już tu jesteś odezwij się – my też chcemy Cię poznać.

Obiecujemy, że naszym zaangażowaniem i efektami zapracujemy na Twoje zaufanie.

Skontaktuj się

Dlaczego słoń ? To proste…

Wiele osób od samego początku pyta nas jakim cudem słoń stał się symbolem agencji kreatywnej ? Są zaskoczeni jak wiele „słoniowych” cech jest niezbędnych przy projektowaniu silnej marki i kreatywnej pracy z klientami.

Kliknij na nasze cechy, by - z przymrużeniem oka - dowiedzieć się "skąd ten słoń".

Mojito

Pracowitość

Słonie są symbolem pracowitości. Od świtu do zmierzchu wykonują najcięższe prace. Analogia do pracy w agencji reklamowej jest oczywista… ;-)

Mojito

Inteligencja

Ponadprzeciętnie rozwinięta inteligencja pozwala słoniom na kreatywność - potrafią używać różnych przedmiotów jako narzędzi, pomagając sobie w codziennych czynnościach i pracy.

Mojito

Siła

Ze względu na swoją posturę i ilość pochłanianego pożywienia, słonie są również niezwykle silne i wytrzymałe. Siła przebicia oraz niezłomność pomagają i nam w codziennej pracy.

Mojito

Emocje

Mało kto wie, że słonie należą do najbardziej rozwiniętych emocjonalnie ssaków. Płaczą, tęsknią, śmieją się, potrafią się bawić, mają wspomnienia i są niezwykle opiekuńcze. Nie da się zbudować dobrej i silnej marki bez uwzględnienia jej aspektu emocjonalnego.

Mojito

Spokój

Słonie są uważane za stworzenia niezwykle spokojne. Cierpliwie znoszą wszystkie zadania, które ludzie im wymyślą. Zarówno w naszej pracy, jak i w procesie tworzenia marki ta cierpliwość jest bezcenna.

Mojito

Szczęście

Uważa się, że słoń z podniesioną trąbą przynosi szczęście. Trudno odmówić sobie takiego skojarzenia szczególnie, że odrobina szczęścia również jest potrzeba przy budowaniu silnej marki. Nasz słoń zapewnia więcej niż odrobinę!

Mojito

Kreatywność

Tak, słonie są całkiem kreatywne. W zadziwiający sposób korzytsją ze swojej inteligencji. Wykorzystują szczególne właściwości fermentacyjne owoców, przechowując je w swojej trąbie… I to poniekąd tłumaczy również naszą nazwę ;-)

Zdecydujesz się na współpracę z nami, jeśli chcesz:

1 Zwiększyć sprzedaż

Naszym celem jest zwiększenie Twojej konkurencyjności, wyróżnienie Twojej marki. Na każdym etapie projektu pamiętamy, że tworzymy narzędzie sprzedaży, a branding traktujemy jak sprawdzony sposób jej zwiększania. Kreatywność i doświadczenie pozwalają nam tworzyć rozwiązania skuteczne, intrygujące i estetyczne.

2 Poznać i pozyskać nowych klientów

Wiemy jak i którędy dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów. Potrafimy przykuć ich uwagę i przekazać Twoją wiadomość szybko, wyraźnie i atrakcyjnie. Ponadto rebranding wiąże się z możliwością wykorzystania nowych kanałów dystrybucji. Podpowiemy, od których warto zacząć.

3 Zadbać o swój wizerunek

Masz doskonały produkt, przystępną cenę, podejmujesz działania marketingowe, robisz promocje... i nic. Firma nie rozwija się tak, jakbyś tego chciał. Dlaczego? Bardzo często odpowiedni wizerunek jest brakującym składnikiem sukcesu. "Jak cię widzą, tak cię kupują". Wielu naszych klientów potwierdzi, że to prawda.

4 Stworzyć silną markę

Twoja marka może być postrzegana jako produkt wyższej jakości, wywoływać silniejsze emocje, dostarczać więcej argumentów klientom, by wybierali Twoje produkty. Taka marka powinna mieć określoną tożsamość, wyróżniać się i odnosić do konkretnych korzyści. To właśnie nasze zadanie - pomóc Ci stworzyć silną markę.

5 Zyskać solidnego partnera w biznesie

Współprarca z małymi i średnimi firmami polega w dużej mierze na zaufaniu i naszym poczuciu odpowiedzialności. Zdajemy sobie sprawę, że oddajesz nam pod opiekę ważną część swojego życia i dorobku - swoje oczko w głowie. Obiecujemy, że naszym zaangażowaniem i efektami zapracujemy na Twoje zaufanie.

Zainteresowany?

Powiedz tylko, czego potrzebujesz. My zajmiemy sie realizacją Twojej wizji.

Skontaktuj się