Mojito

Oferta

Co dokładnie robimy, jak pracujemy i dlaczego.

Tutaj upewnisz się, że lubisz słonie.
Na końcu napisz, którego potrzebujesz najbardziej.

Identyfikacja wizualna

Co robimy? Identyfikacja wizualna to zbiór wszystkiego co „widać” o Twojej marce. Nie stać Cię na ignorowanie wartości jaką stanowi profesjonalnie przygotowany wizerunek. Zebranie wszystkiego co chcesz przekazać w jeden spójny, elastyczny system pozwoli Ci przede wszystkim lepiej kontrolować działania marketingowe. Tym samym pozwoli ograniczyć niepotrzebne koszty oraz wzmocnić swoją pozycję na rynku i w świadomości klientów.

Jak pracujemy? Kluczem do sukcesu jest zrozumienie co tak naprawdę chcesz przekazać, przetłumaczenie tego na język emocji i wyrażenie w formie graficznej. Zadajemy pytania, które mają magiczną moc uwalniania siły drzemiącej w Twojej marce. Tak przygotowani wyruszamy na rekonesans. Sprawdzamy Twoją konkurencję, badamy trendy, szukamy inspiracji by efekt końcowy wyróżniał się, był nowoczesny i oryginalny.

Co zapewniamy?

 • Profesjonalnie przygotowane projekty graficzne,
 • Kreatywność opartą na funkcjonalnych założeniach,
 • Wizerunek, który Cię wyróżni,
 • Zaangażowanie doświadczonych specjalistów,
 • Identyfikację, która zwiększy wartość Twojej firmy.

Strony internetowe

Co robimy? Tworzymy strony internetowe, które pomagają markom się rozwijać, zwiększać sprzedaż, maksymalizować konwersję, wzmacniać wizerunek. Twoja nowa strona będzie przemyślana, przejrzysta i schludna. Wygodna w użyciu dla odwiedzających, jak i dla Ciebie oraz oparta na systemie zarządzania treścią (CMS). Może być prostą wizytówką, prezentacją oferty, zaawansowanym narzędziem sprzedaży lub sklepem internetowym. Ale przede wszystkim będzie skuteczną platformą komunikacji z rynkiem.

Jak pracujemy? W pierwszej kolejności porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach, razem ustalimy do czego będzie służyć Twoja nowa strona internetowa. Kolejnym krokiem będzie ustalenie treści, które się na niej pojawią. Na tej podstawie przygotujemy interaktywny prototyp funkcjonalności, a potem projekt graficzny. Następnie przyjdzie czas na wdrożenie wersji testowej – dopięcie szczegółów i dopieszczenie detali. Stąd już tylko krok do ostatecznego wdrożenia strony.

Co zapewniamy?

 • Funkcjonalną i estetyczną stronę internetową,
 • Narzędzie, które pomoże Ci zwiększyć sprzedaż,
 • Projekt podkreślający Twój wizerunek,
 • Realizację zleceń w ustalonych terminach,
 • Rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Aplikacje webowe i mobilne

Co robimy? Czym jest aplikacja webowa? Najprościej rzecz ujmując jest to rozbudowana strona internetowa, która poza "statyczną" prezentacją Twojej oferty dostarczy użytkownikom realną wartość oraz umożliwi rozwiązanie konkretnego problemu. Aplikacja webowa nie tylko rozszerzy Twoją działalność na Internet znosząc np. barierę geograficzną, ale także otworzy dla Ciebie zupełnie nowe możliwości rozwoju i generowania przychodów. Jeżeli masz wizję tego co chcesz zaoferować ludziom, jakie problemy pomóc im rozwiązać - my zajmiemy się jej realizacją.

Jak pracujemy? Na początku jest rozmowa. Rzadko jedna, przeważnie trzy spotkania podczas których musimy zrozumieć dogłębnie nie tylko Twoje cele, ale również sposób w jaki będą realizowane. Skonstruujemy listę najważniejszych funkcjonalności, które pozwolą jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem przekazać Tobie działające oprogramowanie. Zależy nam żebyś jak najwcześniej mógł zweryfikować swoją wizję na rynku i zacząć zarabiać. Dalszy rozwój aplikacji prowadzimy w oparciu o założenia tzw. zwinnego tworzenia oprogramowania korzystając z popularnego i sprawdzonego Scruma do zarządzania całym procesem.

Co zapewniamy?

 • Dedykowane systemy oraz aplikacje webowe i mobilne,
 • Rozbudowa funkcjonalności stron internetowych,
 • Zarządzanie całym procesem tworzenia aplikacji,
 • Technologiczna weryfikacja założeń biznesowych,
 • Rozbudowa i wdrażanie systemu zarządzania treścią.

Kampanie reklamowe

Co robimy? Chcesz przeprowadzić większą akcję reklamową? Z nami przeprowadzisz kampanię reklamową w mediach tradycyjnych, kampanię outdoorową, a także kampanię w Internecie. Najlepsze rezultaty daje jednak połączenie najbardziej skutecznych kanałów dotarcia do Twoich potencjalnych Klientów, czyli przeprowadzenie zintegrowanej kampanii reklamowej. Zajmiemy się tym kompleksowo.

Jak pracujemy? Rozpoczynamy od listu agencyjnego czyli krótkiego zestawu pytań, dzięki którym dowiemy się co i komu chcesz przekazać. Opracujemy strategię reklamową. Następnie przechodzimy do tworzenia koncepcji kreacji kampanii (motyw przewodni) oraz wykonujemy wiodący projekt graficzny. Równocześnie tworzymy media plan i szczegółowy kosztorys działań. Kolejnym krokiem jest już zakup mediów i nadzór nad przebiegiem kampanii.

Co zapewniamy?

 • Kreatywną formę prezentacji Twojej firmy,
 • Profesjonalną realizację zlecenia,
 • Sesje zdjeciowe i filmowe,
 • Nadzór nad każdym etapem prowadzenia kampanii,
 • Konkurencyjne ceny.

Marketing internetowy

Co robimy? AdWords, AdSense, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Snapchat... to tylko podstawowe narzędzia skutecznej i efektywnej reklamy w internecie. Zajmiemy się też pozycjonowaniem w Google, kampanią mailingową czy bannerową, a także prowdzeniem profili Twoich marek w mediach społecznościowych.

Jak pracujemy? Zaczynamy od wysłuchania Cię i zadania kilku strategicznych pytań. Musimy być pewni, że wiemy co i komu chcesz powiedzieć. Potem dobieramy odpowiednie formy reklamy i dostosowujemy je do Twojego budżetu. Następnie projektujemy kreatywny motyw przewodni i tworzymy media plan. Po Twojej akceptacji wdrażamy go w życie, monitorujemy, analizujemy i na bieżąco wprowadzamy zmiany.

Co zapewniamy?

 • Widoczną poprawę Twojej pozycji w Internecie,
 • Zwiększenie ilości odwiedziń Twojej strony,
 • Profesjonalne kampanie reklamowe,
 • Cykliczne raporty z prowadzonych działań,
 • Rozliczenie w zależności od osiągniętych wyników.

E-commerce

Co robimy? Wdrażamy sklepy internetowe, które pozwolą Ci szybko zacząć zarabiać na sprzedaży produktów oraz usług. Tworzone przez nas e-sklepy są przede wszystkim funkcjonalne i pomagają Twoim klientom wybierać i kupować. Dla Ciebie mamy bardzo rozbudowane zaplecze zarządzania sklepem, które jest jednocześnie proste w obsłudze oraz intuicyjne. Oferujemy również utrzymanie domeny oraz hosting. Przede wszystkim zwracamy uwagę na unikalny i dopracowany projekt graficzny, który pozwoli wyróżnić Twój sklep internetowy na tle konkurencji, a Klientom ułatwi podejmowanie decyzji.

Jak pracujemy? Przede wszystkim bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach przetestowanych przez setki tysięcy użytkowników takich jak Ty. Dzięki temu otrzymujesz narzędzie, które po prostu działa poprawnie, nie jest eksperymentem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają w dowolny sposób zmieniać, dodawać i modyfikować dostępne moduły i rozwiązania. Wszystko szybciej i taniej w porównaniu do ofert sklepów dedykowanych. A przede wszystkim nie ma opłaty abonamentowej, więc płacisz tylko raz (a i tą opłatę możemy rozłożyć na raty).

Co zapewniamy?

 • Wdrożenie sklepu na już funkcjonującej stronie,
 • Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw,
 • Rozbudowa sklepu wraz z rozwojem Twojego biznesu,
 • Integracje z innymi programami i aplikacjami,
 • Stała współpraca nad ulepszaniem witryny.

Mamy do pokazania wiele więcej.
Zobacz efekty naszej pracy:

Zobacz więcej

Zainteresowany?

Powiedz tylko, czego potrzebujesz. My zajmiemy sie realizacją Twojej wizji.

Skontaktuj się